Hakkımızda

1940 yılında kurulan Çetin Deri Sanayi faaliyetlerini 2007 yılının sonuna kadar Niğde ili Bor ilçesinde sürdürmüştür. 2007 yılından sonra Bursa Deri Organize Sanayi bölgesinde teknolojik alt yapısını geliştirerek faaliyetlerine profesyonel kadro ile devam eden ÇETİN DERİ sanayi 1 sınıf deri üretimi ile  faaliyetlerine devam etmektedir.

Deri üretiminde Kaliteyi ilke edinen Çetin deri 70 Yılı aşkın süredir deri sektöründe imalat yapan firmalar arasındaki saygın yerini almıştır.

Şirketimiz, küreselleşen Dünya üzerinde, rekabet gücünü ve ihracat potansiyelini arttırmak amacıyla; sektördeki Yurt içi / Yurt dışı Fuar ve Organizasyonlara katılımlarına devam etmektedir. Ayakkabı, Çanta, Saraciye ( Aksesuarlık Deri ) ürerimi yapan Çetin Deri Sanayinin günlük ortalama, deri işleme kapasitesi 15 ton dur. Buna bağlı olarak yıllık üretim miktarları, dönem içerisinde üretilen deri çeşidine göre değişiklik göstermektedir.

Sektöründe edindiği tecrübeler ile Nappa, Softi, Rugan, Analin ve Yakma derileri, tecrübeli kadrosuyla ve modern makine ağı ile kullanıma hazır ürün hale getirip başta Polonya, Rusya ve  Avrupa ülkeleri ile dünyanın birçok ülkesine ihraç etmektedir.

Hali hazırda Polonya’da iki ayrı deri satış ofisi ile faaliyetlerine devam eden Çetin Deri Ulusal ve uluslararası deri sektöründe lider olmayı hedeflemekte ve ülke ekonomisine katkı sağlamak ve müşterilerine kesintisiz hizmet verebilmek amacıylada Ar-Ge yatırımlarına devam etmektedir.

Çetin Deri

0
Ürün Çeşidi
0
Ürün Serisi
0
Ülkeye İhracat
0
Mutlu Müşteri