Hizmet Anlayışımız

Bizden istediğiniz özelliklere uygun olarak beklentilerinizi karşılamaktayız. Ürünlerimizin daha geniş bir portfolyosunu görmek için sizleri şirketimize bekliyoruz.

Telefonla Destek
Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için hafta içi 09:00-19:00 Cumartesi günleride 09:00-14:00 arası çalışmaktayız. Her türlü bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.
Kalite Anlayışımız
ÇETİN DERİ olarak ekibimizle; Öncelikli olarak müşteri memnuniyeti, Beklentilerin ötesinde üretim,planlama ve hizmet anlayışı, ISO Kalite Yönetim Sistemine göre hareket etmeyi, Kaliteli bir yaşam biçimi ve temiz bir çevreyi ilke edinmeyi HEDEFLEDİK.
Özel Üretim
Sizlerin bizlerden özel olarak istediği ve firmamız yetkililerince onaylanan ÇETİN DERİ kalitesi ve renk yelpazesi ile özel üretim yapılabilmektedir.
Zengin Ürün Yelpazemiz
Ürünlerimizin görsellerinin tamamını,sınırsız renk yelpazesi çeşitlerini daha detaylı görmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Sosyal Medyalarımız
Sosyal medyalarımızıda gün geçtikçe daha iyi hale getirebilmek için ilgilenen arkadaşlarımızla beraber buradan da bizlere ulaşabilir, etkinlik ve fuar bilgilerimizi de görebilirsiniz.
Şirket Başarılarımız
Bugüne kadar birçok ulusal ve uluslararası başarı elde ettik.

80 yıldır kalitenin sırrı…